רובנו מכירים את השיטות הידועות והמקובלות להביא עוד לקוחות לעסק שלנו, כגון: שיווק באינטרנט ובפייסבוק, פרסום בעיתון או בשלטי חוצות, פגישות נטוורקינג, פרסום ברדיו ובטלוויזיה, שיווק ביו טיוב ועוד...כל אלה נכונים מאוד אבל...דורשים מאמץ ועולים הרבה מאוד כסף!
אני רוצה לספר לכם על שיטה נוספת שעובדת לי באופן אישי והיתרון העיקרי הוא: זה לא עולה לי כסף ודורש ממני אפס מאמץ.
הלקוחות המזדמנים שלכם או הקבועים שלכם, כבר שם, כבר נמצאים, קיבלו מכם שירות ונהנו מהמוצר שלכם. כמה יעלה לכם לומר להם את המשפט הבא: "על כל לקוח שתשלח אלי או תספר לו על השירות שלי אני אתן לך מתנה/ צ'ופר/ אחוזים". (את שווי או ערך המתנה אתה תחליטו בהתאם למה שנוח לכם ואתם רוצים לתת) אבל העיקרון הוא פשוט, אם אנשים מרוצים הם רצים ומספרים...הם עושים זאת בכל מקרה, כי זה הטבע האנושי ובפרט הטבע הישראלי, לא ניתן להתחמק מזה – אנחנו אנשים שאוהבים לדבר... אז אם אנחנו בכל מקרה עושים את זה לפחות נהיה מתוגמלים על כך ויהיה שווה לנו לעשות את זה בתדירות גבוהה יותר כי אנחנו מבינים שיוצא לנו מזה משהו.
אז מהיום תקבלו החלטה לפנות לכל לקוח שלכם לאחר שקיבל שירות או השתמש במוצר שלכם, תשאלו אותו אם הוא היה מרוצה ואם הוא ענה לכם: "מאוד"! זה הזמן שלכם לענות לו: "אני שמח לשמוע ואני מבין שהיית רוצה שעוד חברים שלך ייהנו ויקבלו את הערך שקיבלת ממני, אז חשוב לי שתדע שעל כל לקוח שתשלח אלי או תמליץ עלי אני מתגמל אותך בפגישת ייעוץ מתנה / 10% משווי העסקה שתיסגר / כל דבר אחר שתבחרו".

שימו לב: זה עובד! זה חינם! והכי חשוב זה לא דורש מכם שום מאמץ!

עכשיו, אני פונה לאלו שזה מביך אותם: תבינו דבר אחד, זאת לא בושה לרצות עוד לקוחות! זה רצון חיובי, לגיטימי ואפילו מתבקש.
אז רק אם אתם יודעים שיש לכם ערך אמיתי ואתם נותני השירות הטובים ביותר תעשו זאת מתוך הבנה שאתם רוצים פשוט לגעת ביותר לקוחות ומתוך הבנה שאנשים לא חייבים לכם כלום, אנשים לא יחזרו על אותה פעולה מספר פעמים אם לא יוצא להם מזה משהו, אם אתם רוצים שידברו עליכם, תדאגו לצ'פר, זאת גדולה אמיתית להודות ללקוחות שלכם על מאמציהם ולא רק במילים אלא גם במעשים ומהר מאוד אתם תראו שמעגל הלקוחות שלכם הולך ומתרחב.

אנחנו חיים בעולם תחרותי – תשאירו את התחרות קרוב לבית!

 • ברמה האישית שלי זה שיפור לי שתי נקודות. אחד ברמה העסקית אחד ברמה הזוגית. אני ממליץ לכל אחד ללכת ולנסות ואני חושב שאל תסתכלו על הכסף, אני החזרתי אותו שלוש פעמים מאז שהתחלתי את הקורס. ממליץ לכל אחד, באהבה, מעבר לזה שהיא אישה מדהימה היא מעבירה את זה בצורה מאוד מאוד קצרה ועניינית.  
  קובי קדוש
  יועץ נדל"ן
 • יצאתי עם הרבה מאוד תובנות אם זה ברמה של ניהול עסקה, אם זה ברמה של התמודדות מול סוגים שונים של אנשים. אני לקחתי מהדברים הרבה באופן אישי אלי, כלקוח.
  אמנון ליבנה
  מדריך טיולים
 • היא יורדת לפרטים ומפרקת את תהליך המכירה בצורה מאוד מאוד יפה, מאוד מאוד מקצועית. יש לה את האנרגיות המתאימות לכך. פשוט נהנתי בפנים, היא מאוד מקצוענית. לא מפרגן לכל אחד, לה - מאוד!
  ניר כרמלי
  שיווק בפייסבוק
 • זה חיזק לי הרבה מאוד מהאסרטיביות. ויש כבר כמה עסקאות מאוד מאוד טובות שסגרתי ואני מרגיש שזה בזכות הקורס שלה.
  עו"ד גד בנט
  חברב לעריכת פטנטים
 • מלאת אנרגיה מלאת רעיונות. נתנה לי המון מוטיבציה לעשות דברים חדשים בעסק שלי. להסתכל בזויית חדשה על דברים ואני בטוחה שהכלים שהיא נתנה לי יניבו פירות נפלאים.
  מירב שרמן
  מפתחת שיטת שרמן
 • הסדנה הזאת מאוד מאוד מחדדת את המסרים. היא מאוד מאוד מחדדת את יכולת המכירה שלי. ואני נשבתי בקסמיה, אישה חמודה לאללה, ונרשמתי לסדנת המכירות שלה.
  אוסנת חפץ
  שיווק באינטרנט
 • "עברתי סדרת אימונים עם ליבי ואני ממליץ בחום! לכל מי שרוצה להתקדם, לכל מי שרוצה להתפתח, לכל מי שרוצה לשכלל את יכולות המכירה שלו, היא פשוט אלופה!"
  פינקי ירחי
  אדריכל
 • "קיבלתי מליבי המון כלים ומיומנויות איך להשיג את הדברים ואיך למכור ואני מאוד ממליץ על אימון המכירות עם ליבי לכל מי שמעוניין לקדם את עצמו בנושא"
  יואב שלוסברג
  מנכ"ל ובעלים "החידון והחוויה"
 • "ליבי היא אישיות מדהימה קודם כל, היא הביאה אותי מנקודה של חוסר רצון למכור או בכלל להתעסק עם זה למצב בו אני אוהב למכור ועושה זאת בהנאה רבה. בזכותה הקמתי משרד משלי. תודה ליבי."
  עו'ד שחר שוורץ
  דיני משפחה
 • "אני רוצה להודות לך! קיבלתי ממך שפע של טיפים ורעיונות יעילים איך להרכיב את המכירות של העסק שלי. אין ספק שיש לך ידע וניסיון רב בתחום ושאת מאוד מקצועית. אני אכן משתמשת בכלים שקיבלתי ממך ויש תוצאות בשטח!"
  ג'נטה חבקוק
  פתרון יצירתי
 • "רציתי לציין את מלא האנרגיה החיובית שהכנסת במוקד החל משינויים חיצוניים ועד לשינויים מהותיים בחשיבת הטלפנים... הסדנאות היו בנויות ברמה גבוהה ומעבר לכך תוצאות ההתרמה במוקד השתפרו בכ20% בתקופת שהותך במוקד!"
  אוריה
  מנכ"לית ארגון לחיות בכבוד- ארגון סיוע לנזקקים
 • "ליבוש, אני רוצה לומר לך תודה ענקית. פשוט תודה על הקורס הזה. נתת לי מתנה עצומה! היכולת לממש את היעוד שלי, היכולת לייצר הזדמנויות בשביל עצמי ולא לחכות שהם יגיעו. נתת לי כלים לחיים. אני כל כך שמחה שהיכרתי אותך!"
  רחלי רביב גריברג
  מעצבת פנים
 • "הקורס של ליבי קודם כל שינה לי את המיינדסט, את כל התפיסה שהייתה לי לגבי מכירות. למדתי שמכירה יכולה להיות דבר פשוט וכיפי, אם מגיעים אליה מוכנים. כשהתפיסה השתנתה, היה לי הרבה יותר פשוט להוביל מהלכי מכירות בעסק שלי: הגעתי לכל שיחת מכירה עם תסריט שיחה מסודר, יודעת לזהות את סוג הלקוח שמולי, יודעת לתקשר עמו טוב יותר והתוצאות לא איחרו לבוא: שיפור של 20% במכירות תוך חודש בלבד! יש!"
  אפרת וינשטיין
  תוכן דיגיטלי מנצח
 • "מהסדנה של ליבי אני לוקח ביטחון עצמי, את יכולת החשיבה של מה אני מסוגל לתרום לאדם שעומד מולי ולאו דווקא מה אני יכול לקבל ממנו. אני ממליץ בחום ! וליבי היא אדם מדהים!"
  מאור ממן
  שחקן ויוצר
 • בכל משימה ליבי העניקה עוד ועוד טיפים...היא שיפרה כל אחד שהיה פה ברמות גבוהות והביאה מודלים מאוד מאוד טובים שעובדים! נהניתי מאוד מהסימולציות, מהתרגילים ומהאנרגיה שלה. ממליץ בחום לכל מי שרוצה לשפר את המכירות שלו, פשוט להגיע!
  צחי רוזנטל
  כסף באינטרנט
 • ליבי שלום, אני רוצה להודות לך על סדנת המכירות שעברתי אצלך. קיבלתי ממך שפע של טיפים ורעיונות יעילים איך להרכיב את המכירות של העסק שלי. אין ספק שיש לך ידע וניסיון רב בתחום ושאת מאוד מקצועית. מאז הסדנא, אני משתמשת בכלים שקיבלתי ממך ויש הצלחות בשטח. תודה,  
  ג'נטה חבקוק
  המלצה על סדנת מכירות

לקוחות שכבר למדו איך למכור

הגיע הזמן להעלות את אחוזי הסגירה שלך


כן! אני רוצה
x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.