ליווי ואימון אישי

בעל עסק או איש מכירות?


האם גם אתה מגיע לפגישה כשאין לך מושג מאיפה להתחיל אותה? כשאין לך מושג איך היא תיגמר?
וכיצד בכלל לענות ללקוח שאומר "יקר לי"? בעולם העסקים של היום, לעסק שלא מצליח למכור אין זכות קיום.
אבל יותר מזה: כדי להגיע לתוצאות בלתי רגילות במכירות, צריך לעבור תהליך בלתי רגיל.
לכן, רק עבודה פרטנית על תהליך המכירות בהתאמה לצורכי העסק,
תניב עבור בעליו את התוצאות האפקטיביות ביותר.
אני מזמינה אותך, בעל עסק / איש מכירות , לאימון אישי במכירות: סדרה של 12 מפגשים, אחד על אחד,
לשיפור יכולות המכירה בהתחייבות שלי!

למי זה מתאים?

✓ לאנשים רציניים, שמבינים ורוצים לקדם את העסק שלהם

✓ לאנשים שלא מפחדים להצליח

✓ לאנשים שמוכנים להתחייב ולהשקיע

✓ לאנשים שמבינים שמכירות זה מקצוע-ומקצוע צריך ללמוד


כי ההכנסה שלכם - תלויה אך ורק ביכולת שלכם למכור!


כיצד מתנהלים המפגשים? אילו כלים אקבל?

במהלך המפגשים אני משתמשת בכלים שונים מתחום האימון האישי, טכניקות המכירה וכיו"ב. הסינרגיה בין הכלים השונים בהם אני משתמשת יתנו לך ערך מוסף ויעזרו לך לא רק לשפר את יכולות המכירה שלך כאן ועכשיו אלא גם יתנו לך כלים להמשיך להתאמן ולהשתפר לבד. יחד, נעבוד על הדברים הבאים: נלמד מה זו בכלל מכירה? שפת גוף נכונה במכירות; ייצוגיות בתהליך המכירה; בניית תסריט שיחה למכירה; התנגדויות בתהליך המכירה; אופן המכירה שלך; "הבעיות " המרכזיות שמפריעות לך לסגור עסקה ועל שפה חדשה במכירות שלך.

אה נו, שמעתי כבר על תהליך כזה. למה דווקא אצלך?

קודם כל, הדבר הכי חשוב שמכירות זו התשוקה שלי, החזון שאני רוצה להעביר לכמה שיותר בעלי עסקים כדי לסייע להם לפרוץ דרך בעסק שלהם. כל הכלים שאני מעבירה הלאה, הם כלים בהם אני בעצמי משתמשת , בעלי יעילות מוכחת במכירות. דבר נוסף, אצלי תזכה לקבל ליווי ומענה אישי וצמוד, מעבר לפגישות עצמן: אהיה זמינה לרשותך גם בטלפון ובמייל לכל שאלה. בסופו של דבר, ההצלחה שלך - היא ההצלחה שלי: חשוב לי להצליח בדיוק כמו לך, משום שהשם שלי הוא שעומד מאחורייך. .


נשמע מצוין, אבל... עזבי - זה יקר מדי.

אם אתה מרגיש ככה, תחשוב עם עצמך בכנות האם שווה לך להשקיע בין 500 ל-6000 ₪ בעסק שלך אם אתה יודע שתחזיר את ההשקעה כבר בחודש הראשון ואף תכפיל אותה? אני מציעה לך להיפגש לפגישה ראשונית, במהלכה אכיר את העסק שלך יותר לעומק וכבר שם תרגיש בשינוי. כשתראה שזה מתאים, נוכל להמשיך משם לסדרה של 15 מפגשי אימון בצורת עבודה פרטנית ושקדנית.

ואם כל זה לא מספיק...

אני מתחייבת עבורך לעלייה של 20% במכירות כבר בחודשים הראשונים. בתום תקופת הלמידה, אתה תרגיש אדם אחר. מצליח יותר, מוכר יותר ובעל בטחון עצמי גבוה יותר לגשת ולסגור כל עסקה עם כל לקוח. השיפור בדימוי העצמי שלך הוא אחד הבונוסים המשמעותיים ביותר שתיקח עמך לעסק כמו גם לחייך האישיים.

 • ברמה האישית שלי זה שיפור לי שתי נקודות. אחד ברמה העסקית אחד ברמה הזוגית. אני ממליץ לכל אחד ללכת ולנסות ואני חושב שאל תסתכלו על הכסף, אני החזרתי אותו שלוש פעמים מאז שהתחלתי את הקורס. ממליץ לכל אחד, באהבה, מעבר לזה שהיא אישה מדהימה היא מעבירה את זה בצורה מאוד מאוד קצרה ועניינית.  
  קובי קדוש
  יועץ נדל"ן
 • יצאתי עם הרבה מאוד תובנות אם זה ברמה של ניהול עסקה, אם זה ברמה של התמודדות מול סוגים שונים של אנשים. אני לקחתי מהדברים הרבה באופן אישי אלי, כלקוח.
  אמנון ליבנה
  מדריך טיולים
 • היא יורדת לפרטים ומפרקת את תהליך המכירה בצורה מאוד מאוד יפה, מאוד מאוד מקצועית. יש לה את האנרגיות המתאימות לכך. פשוט נהנתי בפנים, היא מאוד מקצוענית. לא מפרגן לכל אחד, לה - מאוד!
  ניר כרמלי
  שיווק בפייסבוק
 • זה חיזק לי הרבה מאוד מהאסרטיביות. ויש כבר כמה עסקאות מאוד מאוד טובות שסגרתי ואני מרגיש שזה בזכות הקורס שלה.
  עו"ד גד בנט
  חברב לעריכת פטנטים
 • מלאת אנרגיה מלאת רעיונות. נתנה לי המון מוטיבציה לעשות דברים חדשים בעסק שלי. להסתכל בזויית חדשה על דברים ואני בטוחה שהכלים שהיא נתנה לי יניבו פירות נפלאים.
  מירב שרמן
  מפתחת שיטת שרמן
 • הסדנה הזאת מאוד מאוד מחדדת את המסרים. היא מאוד מאוד מחדדת את יכולת המכירה שלי. ואני נשבתי בקסמיה, אישה חמודה לאללה, ונרשמתי לסדנת המכירות שלה.
  אוסנת חפץ
  שיווק באינטרנט
 • "עברתי סדרת אימונים עם ליבי ואני ממליץ בחום! לכל מי שרוצה להתקדם, לכל מי שרוצה להתפתח, לכל מי שרוצה לשכלל את יכולות המכירה שלו, היא פשוט אלופה!"
  פינקי ירחי
  אדריכל
 • "קיבלתי מליבי המון כלים ומיומנויות איך להשיג את הדברים ואיך למכור ואני מאוד ממליץ על אימון המכירות עם ליבי לכל מי שמעוניין לקדם את עצמו בנושא"
  יואב שלוסברג
  מנכ"ל ובעלים "החידון והחוויה"
 • "ליבי היא אישיות מדהימה קודם כל, היא הביאה אותי מנקודה של חוסר רצון למכור או בכלל להתעסק עם זה למצב בו אני אוהב למכור ועושה זאת בהנאה רבה. בזכותה הקמתי משרד משלי. תודה ליבי."
  עו'ד שחר שוורץ
  דיני משפחה
 • "אני רוצה להודות לך! קיבלתי ממך שפע של טיפים ורעיונות יעילים איך להרכיב את המכירות של העסק שלי. אין ספק שיש לך ידע וניסיון רב בתחום ושאת מאוד מקצועית. אני אכן משתמשת בכלים שקיבלתי ממך ויש תוצאות בשטח!"
  ג'נטה חבקוק
  פתרון יצירתי
 • "רציתי לציין את מלא האנרגיה החיובית שהכנסת במוקד החל משינויים חיצוניים ועד לשינויים מהותיים בחשיבת הטלפנים... הסדנאות היו בנויות ברמה גבוהה ומעבר לכך תוצאות ההתרמה במוקד השתפרו בכ20% בתקופת שהותך במוקד!"
  אוריה
  מנכ"לית ארגון לחיות בכבוד- ארגון סיוע לנזקקים
 • "ליבוש, אני רוצה לומר לך תודה ענקית. פשוט תודה על הקורס הזה. נתת לי מתנה עצומה! היכולת לממש את היעוד שלי, היכולת לייצר הזדמנויות בשביל עצמי ולא לחכות שהם יגיעו. נתת לי כלים לחיים. אני כל כך שמחה שהיכרתי אותך!"
  רחלי רביב גריברג
  מעצבת פנים
 • "הקורס של ליבי קודם כל שינה לי את המיינדסט, את כל התפיסה שהייתה לי לגבי מכירות. למדתי שמכירה יכולה להיות דבר פשוט וכיפי, אם מגיעים אליה מוכנים. כשהתפיסה השתנתה, היה לי הרבה יותר פשוט להוביל מהלכי מכירות בעסק שלי: הגעתי לכל שיחת מכירה עם תסריט שיחה מסודר, יודעת לזהות את סוג הלקוח שמולי, יודעת לתקשר עמו טוב יותר והתוצאות לא איחרו לבוא: שיפור של 20% במכירות תוך חודש בלבד! יש!"
  אפרת וינשטיין
  תוכן דיגיטלי מנצח
 • "מהסדנה של ליבי אני לוקח ביטחון עצמי, את יכולת החשיבה של מה אני מסוגל לתרום לאדם שעומד מולי ולאו דווקא מה אני יכול לקבל ממנו. אני ממליץ בחום ! וליבי היא אדם מדהים!"
  מאור ממן
  שחקן ויוצר
 • בכל משימה ליבי העניקה עוד ועוד טיפים...היא שיפרה כל אחד שהיה פה ברמות גבוהות והביאה מודלים מאוד מאוד טובים שעובדים! נהניתי מאוד מהסימולציות, מהתרגילים ומהאנרגיה שלה. ממליץ בחום לכל מי שרוצה לשפר את המכירות שלו, פשוט להגיע!
  צחי רוזנטל
  כסף באינטרנט
 • ליבי שלום, אני רוצה להודות לך על סדנת המכירות שעברתי אצלך. קיבלתי ממך שפע של טיפים ורעיונות יעילים איך להרכיב את המכירות של העסק שלי. אין ספק שיש לך ידע וניסיון רב בתחום ושאת מאוד מקצועית. מאז הסדנא, אני משתמשת בכלים שקיבלתי ממך ויש הצלחות בשטח. תודה,  
  ג'נטה חבקוק
  המלצה על סדנת מכירות

לקוחות שכבר למדו איך למכור

סגירת עסקה מתחילה קודם כל בפתיחה של מערכת יחסים!


מוכנים למכור יותר?

כן ליבי, אני רוצה לשמוע עוד
x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.