ייעוץ לחברות

להלן כל הדרכים והשירותים אותם נוכל להעניק לכם כדי ליצור שיפור ביצועים בתחום המכירות בחברה שלכם, מבנה העבודה מודולארי, וניתן להתאים את היקף הפרויקט ליכולת הכלכלית של החברה בהתאם לתקציב הניתן.

אופן ביצוע הליווי המלא לחברות ב-”בית הספר למכירות”

התהליך מתבצע בהתאם לצרכי החברה עפ"י השלבים הבאים:

שלב א' - אבחון.
שלב ב' - סדנה/ הדרכת צוות המכירות.
שלב ג' - הטמעת השיטות.

תוספות מיוחדות:

תוך כדי הפעילות השוטפת אנו נציע ואז נחליט ביחד על ביצוע של הרצאות והדרכות העשרה כשצריך, הפקות של ימי גיבוש ועוד הפתעות.

מטרתנו המשותפת היא להגדיל את מחזור המכירות שלכם, ולכן אנו מרגישים נוח להציע כל דבר אשר לדעתנו יכול להגדיל את מחזור המכירות, להציע ולהפנות אליכם נותני שירותים תומכים מומלצים וכו'.

להלן פירוט בנוגע לכל אחד מהשלבים:

שלב א' - אבחון

מטרת שלב זה היא לאסוף מידע ולעבדו באופן שיאפשר תהליך אימון מותאם ספציפי לעולם התוכן שלכם. במהלך שלב זה תתבצענה הפעולות הבאות:

1. האזנה לשיחות טלפוניות של אנשי המכירות וניתוחם.
2. קריאת חומרים ארגוניים רלוונטיים ולמידת התחום הספציפי (לקוחות, מתחרים, התנגדויות וכו').
4. תשאול מנהלים רלוונטיים ואנשי צוות המכירות.
5. צפייה בתהליכי מכירה בזמן אמת בשטח/ בטלפון.
6. בניית חומרים ומצגות בהתאמה לחברה שלכם.

שלב זה דורש זמן באורך משתנה ביחס לגודל החברה וכמות הידע הנדרש.

שלב ב' – הדרכה/ סדנה לצוות המכירות

ההדרכה בת 32 שעות המפוצלים ל- 8 מפגשים. (4 שעות כל מפגש) במהלך ההדרכה תועבר כל תורת המכירות באופן חוויתי, תוך הפעלת הקבוצה, ביצוע סימולציות מכירה, קביעת יעדים והמון ש.ב.

במהלך ההדרכה יועברו למשתתפים תכנים מגוונים וביניהם:

1. שפות שונות במכירות: גוף, מילולית, חושית, ומחשבתית.
2. 4 סגנונות תקשורת.
3. תסריט שיחת מכירה ב-4 שלבים.
4. מה זאת התנגדות ואיך פותרים התנגדות שקרית / לא אמיתית.
5. טכניקות להתנגדות "יקר לי".
6. טיפול בהתנגדויות - לימוד המודל לטיפול בהתנגדויות והטכניקות המובילות המודרני.
7. טכניקות לסגירה עסקה- כיצד לסגור את העסקה בצורה יעילה ומהירה ולהניע לפעולה.
8. מאפייניו של כוכב מכירות ומצליחן.
9. בידול ומיתוג.
10. איך מוכרים בעולם המודרני - 2016
11. הגדלת מכירות ויצירת לידים.

חשוב לציין כי הסוד בהדרכה מוצלחת מבחינתנו הוא התאמה מלאה של עולם התוכן שלכם להדרכות שלנו ולפיכך תוכן ההדרכה והכלים שימסרו לעובדים יהיו מתאימים במאת האחוזים לעולם התוכן של החברה והעובדים.

שלב ג' – ליווי ליצירת הטמעה

על מנת להטמיע את החומר בצורה טובה חשוב ליצור המשכיות לתהליך, שבאה לידי ביטוי בתהליך הטמעה.

תהליך ההטמעה יכול להתבצע במספר צורות: 1.ליווי אישי אחד על אחד לאנשי המכירות בתהליך חניכה ומשוב .
2. ליווי אישי למנהלים– בהתאם לצורך.
3. הכשרה בתחום האימון למנהלים בהתאם לצורך ולדרישה.
5. ליווי קבוצתי אחת לשבוע / שבועיים / חודש – העברה של חומר הדרכה, מעקב על תוצאות, מענה על דילמות שעלו, אימון מיומנויות.
***שלבי התהליך/ החומרים/ התכנים/ כמות השעות ניתנים לשינוי בכל עת עפ"י שיקול דעת נכון ועפ"י צרכי הלקוח.

*על הפרויקט הנ"ל יעבדו עוד 3 אנשי מקצוע מאחורי הקלעים על מנת לצלוח אותו ברמה המקסימאלית , עבודה שתעזור בבניית המצגות, רשימת התכנים ועיצובם.

ליבי אני מעוניין לשמוע עוד פרטים


לחץ כאן

קצת על “בית הספר למכירות ע"ש ליבי אברמוב”

אנו רואים את עצמנו כשותפים לדרך, ולכן לומדים את עולם התוכן של כל אחד מלקוחותינו ביסודיות, ומעניקים לו פיתרון המותאם לצרכיו באופן ספציפי.

צוות היועצים והמדריכים שלנו כולל מומחים מהשורה הראשונה, שצברו ניסיון מוכח כמנהלי מכירות ושיווק בחברות שונות, לצד ידע אקדמי מגוון. מובילה את החברה הגב. ליבי אברמוב, אשר משמשת כיועצת וכמדריכה בתחומי המכירות והניהול מזה למעלה מעשור.

גישתנו הייחודית, לצד מחויבותנו האדירה להצלחת לקוחותינו, סייעה לנו לאסוף סיפורי הצלחה רבים, בהם הצלחנו להניב תוצאות יוצאות דופן בתחום המכירות. על חברות שכבר בחרו ליהנות משרותינו נמנות החברות המובילות במשק, וביניהן: כאן להכניס 5/6 לוגואים של חברות מוכרות ממה שמופיע לך באתר.

ליבי אברמוב הינה ממאמני העסקים הבכירים בישראל, מדריכה ומרצה בתחום ההישגיות האישית ואומנות המכירה. ליבי אברמוב מגישה את אומנות המכירה וסגירת העסקאות מזווית יצירתית וחדשנית ובעיקר בגובה העיניים.

הקריירה שלה החלה כאשת מכירות של ביטוחים בחברה בינלאומית ידועה, שם התקדמה לניהול צוותי מכירה, הדרכתם והכשרתם, בהמשך הפכה למומחית ומאמנת מכירות בתחומים שונים ומגוונים המובילים בישראל. המכירה הראשונה שלה הייתה בגיל 13, את החברה האחרונה שלה הקימה ליבי באריזונה – ארה"ב, חברת פרסום מצליחה מאוד עם למעלה מ-50 סוכני מכירות.

במקביל לעבודתה כמנהלת הדרכות, פיתחה ליבי סדנה לציבור כללי הנקראת "מכירות או לא להיות" המעבירה פילוסופיה ייחודית ומקורית של אמנות המכירה.

ליבי אברמוב הינה מומחית לתקשורת בין אישית ובשנים האחרונות העבירה אין ספור הרצאות וסדנאות העוסקות בתחומי אמנות המכירה, מנהיגות, השגיות והעצמה אישית, מערכות יחסים והצלחה.

במשך למעלה מחמש עשרה שנים הדריכה ואימנה ליבי אברמוב למעלה מ- 1013 בעלי עסקים ומנהלים בכל הארץ וצברה הצלחות מוכחות בארגונים רבים. ליבי אברמוב מעבירה את הידע שלה באופן ייחודי, יישומי ומעורר השראה.

כן ליבי, צרי עמנו קשר בהקדם!


השאירו פרטים
 • ברמה האישית שלי זה שיפור לי שתי נקודות. אחד ברמה העסקית אחד ברמה הזוגית. אני ממליץ לכל אחד ללכת ולנסות ואני חושב שאל תסתכלו על הכסף, אני החזרתי אותו שלוש פעמים מאז שהתחלתי את הקורס. ממליץ לכל אחד, באהבה, מעבר לזה שהיא אישה מדהימה היא מעבירה את זה בצורה מאוד מאוד קצרה ועניינית.  
  קובי קדוש
  יועץ נדל"ן
 • יצאתי עם הרבה מאוד תובנות אם זה ברמה של ניהול עסקה, אם זה ברמה של התמודדות מול סוגים שונים של אנשים. אני לקחתי מהדברים הרבה באופן אישי אלי, כלקוח.
  אמנון ליבנה
  מדריך טיולים
 • היא יורדת לפרטים ומפרקת את תהליך המכירה בצורה מאוד מאוד יפה, מאוד מאוד מקצועית. יש לה את האנרגיות המתאימות לכך. פשוט נהנתי בפנים, היא מאוד מקצוענית. לא מפרגן לכל אחד, לה - מאוד!
  ניר כרמלי
  שיווק בפייסבוק
 • זה חיזק לי הרבה מאוד מהאסרטיביות. ויש כבר כמה עסקאות מאוד מאוד טובות שסגרתי ואני מרגיש שזה בזכות הקורס שלה.
  עו"ד גד בנט
  חברב לעריכת פטנטים
 • מלאת אנרגיה מלאת רעיונות. נתנה לי המון מוטיבציה לעשות דברים חדשים בעסק שלי. להסתכל בזויית חדשה על דברים ואני בטוחה שהכלים שהיא נתנה לי יניבו פירות נפלאים.
  מירב שרמן
  מפתחת שיטת שרמן
 • הסדנה הזאת מאוד מאוד מחדדת את המסרים. היא מאוד מאוד מחדדת את יכולת המכירה שלי. ואני נשבתי בקסמיה, אישה חמודה לאללה, ונרשמתי לסדנת המכירות שלה.
  אוסנת חפץ
  שיווק באינטרנט
 • "עברתי סדרת אימונים עם ליבי ואני ממליץ בחום! לכל מי שרוצה להתקדם, לכל מי שרוצה להתפתח, לכל מי שרוצה לשכלל את יכולות המכירה שלו, היא פשוט אלופה!"
  פינקי ירחי
  אדריכל
 • "קיבלתי מליבי המון כלים ומיומנויות איך להשיג את הדברים ואיך למכור ואני מאוד ממליץ על אימון המכירות עם ליבי לכל מי שמעוניין לקדם את עצמו בנושא"
  יואב שלוסברג
  מנכ"ל ובעלים "החידון והחוויה"
 • "ליבי היא אישיות מדהימה קודם כל, היא הביאה אותי מנקודה של חוסר רצון למכור או בכלל להתעסק עם זה למצב בו אני אוהב למכור ועושה זאת בהנאה רבה. בזכותה הקמתי משרד משלי. תודה ליבי."
  עו'ד שחר שוורץ
  דיני משפחה
 • "אני רוצה להודות לך! קיבלתי ממך שפע של טיפים ורעיונות יעילים איך להרכיב את המכירות של העסק שלי. אין ספק שיש לך ידע וניסיון רב בתחום ושאת מאוד מקצועית. אני אכן משתמשת בכלים שקיבלתי ממך ויש תוצאות בשטח!"
  ג'נטה חבקוק
  פתרון יצירתי
 • "רציתי לציין את מלא האנרגיה החיובית שהכנסת במוקד החל משינויים חיצוניים ועד לשינויים מהותיים בחשיבת הטלפנים... הסדנאות היו בנויות ברמה גבוהה ומעבר לכך תוצאות ההתרמה במוקד השתפרו בכ20% בתקופת שהותך במוקד!"
  אוריה
  מנכ"לית ארגון לחיות בכבוד- ארגון סיוע לנזקקים
 • "ליבוש, אני רוצה לומר לך תודה ענקית. פשוט תודה על הקורס הזה. נתת לי מתנה עצומה! היכולת לממש את היעוד שלי, היכולת לייצר הזדמנויות בשביל עצמי ולא לחכות שהם יגיעו. נתת לי כלים לחיים. אני כל כך שמחה שהיכרתי אותך!"
  רחלי רביב גריברג
  מעצבת פנים
 • "הקורס של ליבי קודם כל שינה לי את המיינדסט, את כל התפיסה שהייתה לי לגבי מכירות. למדתי שמכירה יכולה להיות דבר פשוט וכיפי, אם מגיעים אליה מוכנים. כשהתפיסה השתנתה, היה לי הרבה יותר פשוט להוביל מהלכי מכירות בעסק שלי: הגעתי לכל שיחת מכירה עם תסריט שיחה מסודר, יודעת לזהות את סוג הלקוח שמולי, יודעת לתקשר עמו טוב יותר והתוצאות לא איחרו לבוא: שיפור של 20% במכירות תוך חודש בלבד! יש!"
  אפרת וינשטיין
  תוכן דיגיטלי מנצח
 • "מהסדנה של ליבי אני לוקח ביטחון עצמי, את יכולת החשיבה של מה אני מסוגל לתרום לאדם שעומד מולי ולאו דווקא מה אני יכול לקבל ממנו. אני ממליץ בחום ! וליבי היא אדם מדהים!"
  מאור ממן
  שחקן ויוצר
 • בכל משימה ליבי העניקה עוד ועוד טיפים...היא שיפרה כל אחד שהיה פה ברמות גבוהות והביאה מודלים מאוד מאוד טובים שעובדים! נהניתי מאוד מהסימולציות, מהתרגילים ומהאנרגיה שלה. ממליץ בחום לכל מי שרוצה לשפר את המכירות שלו, פשוט להגיע!
  צחי רוזנטל
  כסף באינטרנט
 • ליבי שלום, אני רוצה להודות לך על סדנת המכירות שעברתי אצלך. קיבלתי ממך שפע של טיפים ורעיונות יעילים איך להרכיב את המכירות של העסק שלי. אין ספק שיש לך ידע וניסיון רב בתחום ושאת מאוד מקצועית. מאז הסדנא, אני משתמשת בכלים שקיבלתי ממך ויש הצלחות בשטח. תודה,  
  ג'נטה חבקוק
  המלצה על סדנת מכירות

לקוחות שכבר למדו איך למכור

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.