קורס TOP MASTER - עולים שלב!


קורס מלא בתרגול ופרקטיקה, בניית יעדים, הצבת מטרות, בניית חזון שנתי, העצמה אישית, מערכות יחסים,
סימולציות ואימונים בכיתה, סיעור מוחות, שימוש נכון ואפקטיבי בתת המודע, יצירת לידים חדשים לעסק,
טכניקות למשא ומתן אפקטיבי, ניהול זמן נכון, חשיבה מחוץ לקופסה ועוד.

מה שייקח לכם לעשות לבד שנתיים בחוץ אנחנו נעשה יחד תוך 20 שעות בלבד !

5 מפגשים ואתם בתוך תסריט חיים מדוייק להצלחה עסקית ואישית!

הקורס מועבר בצורה פעילה, תוך סימולציות, תרגילים ושיעורי בית הניתנים משבוע לשבוע ותוך הצבת יעדים ומטרות ברורות. לאורך הקורס אני עומדת לרשותכם בכל שאלה, גם בטלפון ובמייל. הכלים שתקבלו מהקורס, יחד עם מידת ההשקעה והמחויבות שלכם, ישפרו את הביטחון העצמי שלכם, ילמדו אותכם איך לנהל משא ומתן אפקטיבי, איך לנהל את הלו'ז שלכם נכון, יעצימו את האני האישי שלכם, יכניסו לכם יותר לידים לעסק, ימקדו אתכם לעבר המטרות שלכם, יפתרו לכם המון שאלות ותהיות על מה אני הולך להשיג בשנה הקרובה ואיך אני עושה זאת, יגרמו לכם לעמוד זקוף עם עמוד שידרה חזק אל מול העולם וההצלחה שלכם בו.ליצירת קשר לחצו כאן!

הקורס הקרוב:

מחזור אפריל 2022 - 5 שיעורים - 20 שעות

- ימי שלישי:

- 03.05.2022, 26.04.2022, 19.04.2022, 12.04.2022, 05.04.2022

- בשעות 16:00-20:00

מיקום: אלי ויזל 2, המכללה למנהל, ראשון לציוןכן ליבי, רוצה להירשם!


למי זה מתאים?


✓ לאנשים שמבינים שעבודה בקבוצות קטנות יותר אפקטיבית

✓ לאנשים שרוצים ללמוד איך לנהל משא ומתן נכון.

✓ לאנשים שלא מפחדים להצליח

✓ לאנשים שמוכנים להתחייב ולהשקיע

✓ לאנשים שרוצים תכנית עסקית מדויקת לעסק.

✓ לאנשים שהזמן אף פעם לא מספיק להם והוא נגמר מהר מדי.


מהו משך הקורס? מה לומדים בקורס?


הקורס בן 5 מפגשים, כל אחד בן 4 שעות. בקורס נלמדים נושאים מתחומי ה- NLP
העצמה אישית, תורת המשא ומתן, קביעת יעדים, מטרות וחזון שנתי, ניהול זמן אפקטיבי, חשיבה מחוץ לקופסה, עבודה פרקטית ומעשית עם התת מודע. נושאים אלה נבחרו לאור 17 שנות ניסיון בתחום האימון האישי והעסקי, מתוך עשרות נושאים שמלמדים בבתי ספר להצלחה אישית ועסקית:


1. עבודה עם התת מודע.
2. בניית חזון שנתי
3. הצבת מטרות ויעדים.
4. תורת המשא ומתן.
5. יצירת לידים חדשים לעסק.
6. סיעור מוחות וסימולציות.
7. אתם שואלים אני עונה.
8. חשיבה מחוץ לקופסה.
9. כלים לחיים מאושרים.
10. ניהול זמן אפקטיבי.
 • ברמה האישית שלי זה שיפור לי שתי נקודות. אחד ברמה העסקית אחד ברמה הזוגית. אני ממליץ לכל אחד ללכת ולנסות ואני חושב שאל תסתכלו על הכסף, אני החזרתי אותו שלוש פעמים מאז שהתחלתי את הקורס. ממליץ לכל אחד, באהבה, מעבר לזה שהיא אישה מדהימה היא מעבירה את זה בצורה מאוד מאוד קצרה ועניינית.  
  קובי קדוש
  יועץ נדל"ן
 • יצאתי עם הרבה מאוד תובנות אם זה ברמה של ניהול עסקה, אם זה ברמה של התמודדות מול סוגים שונים של אנשים. אני לקחתי מהדברים הרבה באופן אישי אלי, כלקוח.
  אמנון ליבנה
  מדריך טיולים
 • היא יורדת לפרטים ומפרקת את תהליך המכירה בצורה מאוד מאוד יפה, מאוד מאוד מקצועית. יש לה את האנרגיות המתאימות לכך. פשוט נהנתי בפנים, היא מאוד מקצוענית. לא מפרגן לכל אחד, לה - מאוד!
  ניר כרמלי
  שיווק בפייסבוק
 • זה חיזק לי הרבה מאוד מהאסרטיביות. ויש כבר כמה עסקאות מאוד מאוד טובות שסגרתי ואני מרגיש שזה בזכות הקורס שלה.
  עו"ד גד בנט
  חברב לעריכת פטנטים
 • מלאת אנרגיה מלאת רעיונות. נתנה לי המון מוטיבציה לעשות דברים חדשים בעסק שלי. להסתכל בזויית חדשה על דברים ואני בטוחה שהכלים שהיא נתנה לי יניבו פירות נפלאים.
  מירב שרמן
  מפתחת שיטת שרמן
 • הסדנה הזאת מאוד מאוד מחדדת את המסרים. היא מאוד מאוד מחדדת את יכולת המכירה שלי. ואני נשבתי בקסמיה, אישה חמודה לאללה, ונרשמתי לסדנת המכירות שלה.
  אוסנת חפץ
  שיווק באינטרנט
 • "עברתי סדרת אימונים עם ליבי ואני ממליץ בחום! לכל מי שרוצה להתקדם, לכל מי שרוצה להתפתח, לכל מי שרוצה לשכלל את יכולות המכירה שלו, היא פשוט אלופה!"
  פינקי ירחי
  אדריכל
 • "קיבלתי מליבי המון כלים ומיומנויות איך להשיג את הדברים ואיך למכור ואני מאוד ממליץ על אימון המכירות עם ליבי לכל מי שמעוניין לקדם את עצמו בנושא"
  יואב שלוסברג
  מנכ"ל ובעלים "החידון והחוויה"
 • "ליבי היא אישיות מדהימה קודם כל, היא הביאה אותי מנקודה של חוסר רצון למכור או בכלל להתעסק עם זה למצב בו אני אוהב למכור ועושה זאת בהנאה רבה. בזכותה הקמתי משרד משלי. תודה ליבי."
  עו'ד שחר שוורץ
  דיני משפחה
 • "אני רוצה להודות לך! קיבלתי ממך שפע של טיפים ורעיונות יעילים איך להרכיב את המכירות של העסק שלי. אין ספק שיש לך ידע וניסיון רב בתחום ושאת מאוד מקצועית. אני אכן משתמשת בכלים שקיבלתי ממך ויש תוצאות בשטח!"
  ג'נטה חבקוק
  פתרון יצירתי
 • "רציתי לציין את מלא האנרגיה החיובית שהכנסת במוקד החל משינויים חיצוניים ועד לשינויים מהותיים בחשיבת הטלפנים... הסדנאות היו בנויות ברמה גבוהה ומעבר לכך תוצאות ההתרמה במוקד השתפרו בכ20% בתקופת שהותך במוקד!"
  אוריה
  מנכ"לית ארגון לחיות בכבוד- ארגון סיוע לנזקקים
 • "ליבוש, אני רוצה לומר לך תודה ענקית. פשוט תודה על הקורס הזה. נתת לי מתנה עצומה! היכולת לממש את היעוד שלי, היכולת לייצר הזדמנויות בשביל עצמי ולא לחכות שהם יגיעו. נתת לי כלים לחיים. אני כל כך שמחה שהיכרתי אותך!"
  רחלי רביב גריברג
  מעצבת פנים
 • "הקורס של ליבי קודם כל שינה לי את המיינדסט, את כל התפיסה שהייתה לי לגבי מכירות. למדתי שמכירה יכולה להיות דבר פשוט וכיפי, אם מגיעים אליה מוכנים. כשהתפיסה השתנתה, היה לי הרבה יותר פשוט להוביל מהלכי מכירות בעסק שלי: הגעתי לכל שיחת מכירה עם תסריט שיחה מסודר, יודעת לזהות את סוג הלקוח שמולי, יודעת לתקשר עמו טוב יותר והתוצאות לא איחרו לבוא: שיפור של 20% במכירות תוך חודש בלבד! יש!"
  אפרת וינשטיין
  תוכן דיגיטלי מנצח
 • "מהסדנה של ליבי אני לוקח ביטחון עצמי, את יכולת החשיבה של מה אני מסוגל לתרום לאדם שעומד מולי ולאו דווקא מה אני יכול לקבל ממנו. אני ממליץ בחום ! וליבי היא אדם מדהים!"
  מאור ממן
  שחקן ויוצר
 • בכל משימה ליבי העניקה עוד ועוד טיפים...היא שיפרה כל אחד שהיה פה ברמות גבוהות והביאה מודלים מאוד מאוד טובים שעובדים! נהניתי מאוד מהסימולציות, מהתרגילים ומהאנרגיה שלה. ממליץ בחום לכל מי שרוצה לשפר את המכירות שלו, פשוט להגיע!
  צחי רוזנטל
  כסף באינטרנט
 • ליבי שלום, אני רוצה להודות לך על סדנת המכירות שעברתי אצלך. קיבלתי ממך שפע של טיפים ורעיונות יעילים איך להרכיב את המכירות של העסק שלי. אין ספק שיש לך ידע וניסיון רב בתחום ושאת מאוד מקצועית. מאז הסדנא, אני משתמשת בכלים שקיבלתי ממך ויש הצלחות בשטח. תודה,  
  ג'נטה חבקוק
  המלצה על סדנת מכירות

לקוחות שכבר למדו איך למכור

סגירת עסקה מתחילה קודם כל בפתיחה של מערכת יחסים!


מוכנים למכור יותר?

קליק אחד ואתה שם!
x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.