כיום ברחבי הארץ ישנם קורסי מכירות רבים אשר מציעים לכל אדם להפוך להיות מוכר מצליח. אך ישנם מספרי קריטריונים שרק בזכותם תוכלו למצוא את עצמכם הופכים להיות מוכרים ממולחים. סדנת מכירות איכותית תגרום לכם להכיר את כל הקריטריונים הללו, ואף תעזור לכם ליישם אותם. אנו מציעים לכם קורס מכירות אשר ילווה אתכם יד ביד כל הדרך אל ההצלחה האישית שלכם. אצלנו אתם נמצאים בראש סדר העדיפויות ולא אף אחד אחר, זוהי הסיבה שכל הבוגרים שלנו הופכים להיות מוכרים מצליחים בכל תחום ובכל ענף.

מהם 5 המפתחות להצלחה בקורס מכירות?

1. הכרת היכולות שלכם – לכל אדם בעולם שבו אנו חיים יש את המגבלות שלו. כל מוכר מצליח יודע כיצד להעצים את הנקודות החזקות שלו, ומנגד להצניע את נקודות התורפה. כל לקוח בראש ובראשונה יחפש את נקודות החולשה של המוכר על מנת לתפוס אותו על טעות. אם תדעו להצניע את אותם נקודות חולשה, כך שיהיה קשה לאתר אותם. ומנגד להפוך את כל הנקודות החזקות שלכם לאלמנטים מרכזיים בהליך המכירה שלכם. מהר מאוד תוכלו להפוך מסתם מוכרים למוכרים מצליחים אשר תופסים כל לקוח וסוגרים מכירה מהר מאוד.

2. הכרת הלקוח שלכם – חוץ מלהכיר את עצמכם, אתם חייבים לדעת להכיר כל לקוח שמגיע אליכם. הכרת הלקוח תגרום לכם להיתפס על נקודות שחשובות לו, וכך מהר מאוד תוכלו לסגור את המכירה שלכם. כל לקוח שמגיע גם אם זה רק לכמה רגעים יצליח להוציא כמה פיסות מידע שיכולות לסייע לכם בהליך המכירה. חשוב מאוד שתדעו לאתר את אותם פיסות מידע, ולהפוך אותם לנשק המרכזי שלכם בעת הליך המכירה.

3. תכנון המכירה – כל מוכר שאינו מגיע מוכן בכל יום מחדש ימצא את עצמו מתקשה מאוד למכור. תכנון מקדים של הליך המכירה יכול לסייע לכם ויגרום לכם להגיע בביטחון גבוה לכל הליך מכירה. קורס מכירות ילמד אתכם כיצד לבנות בחוכמה את הליך המכירה שלכם. זוהי ללא ספק נקודת מפתח חשובה אשר יכולה להפוך כל הליך מכירה קשה להליך מכירה פשוט וקל אשר יניב לכם לא מעט כסף ונקודות זכות במקום שבו אתם עובדים.

4. הכרת המוצרים – אחת מהטעויות המשמעותיות ביותר של כל מוכר היא חוסר הכרת המוצרים והיתרונות שלהם. כל לקוח שמגיע אליכם על מנת לרכוש מוצר כזה או אחר ישאל אתכם שאלות מפתח על מנת שתשכנעו אותו לרכוש את המוצר. ככל שתכירו את המוצרים לעומק ואת היכולות שלהם, כך יהיה לכם קל יותר לענות על כל שאלה שלא תגיע. אי הכרת המוצרים יגרום למצב שבו תוכלו למצוא את עצמכם מגמגמים או לא יודעים מה לענות. זוהי אחת מהסיטואציות המביכות ביותר עבור מוכר בכל תחום ובכל ענף.

5. יישום כל השיטות – סדנת מכירות היא ללא ספק הדרך הטובה ביותר כיום להפוך כל אדם ממוצע למוכר חד וממולח. אך על מנת לעשות זאת בצורה הטובה ביותר תצטרכו לקבל לא מעט כלים מהמומחים הטובים ביותר בתחום המכירות. אך יישום הכלים זהו השלב הקשה ביותר, ומי שלא יישם את הכלים בצורה הטובה ביותר לא יוכל לקצור את הפירות. אנו נלווה אתכם לכל אורך הדרך, ונספק לכם את כל הכלים שבאמצעותם תוכלו למנף את כל מה שלמדתם במהלך הקורס. זהו ללא ספק הכלי המרכזי ביותר בהצלחה שלכם. זהו היתרון הבולט ביותר שלנו על פני כל שאר החברות שיעזבו אתכם ברגע האמת.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.